Antal Irén (1903-1999): Ártéri táj. Akvarell, pasztell, papír, paszpar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Antal-Iren-1903-1999-Arteri-taj-Akvarell-pasztell-papir-paszpartuban-jelzett-es-datalt~II2197601
2197601
10015
377
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Antal Irén (1903-1999): Ártéri táj. Akvarell, pasztell, papír, paszpartuban jelzett és datált (Antal Irén1969) 26×36 cm
: kozár_edit