Aknay jelzéssel: Angyali portré. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Aknay-jelzessel-Angyali-portre-Olaj-papir-uvegezett-fa-keretben-21x30-cm~II2220625
2220625
10008
377
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Aknay jelzéssel: Angyali portré. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 21x30 cm
: scanner