2008 Ligeti Miklós (1982- ): "Night Life", (Wekerlei részlet), akvarel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/2008-Ligeti-Miklos-1982-Night-Life-Wekerlei-reszlet-akvarell-papir-jelzett-uvegeze~II2224394
2224394
10275
377
Beschreibung: 2008 Ligeti Miklós (1982- ): "Night Life", (Wekerlei részlet), akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39x39 cm
: scanner