Bücher: Technik

Zahl der Lose: 43

17294.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. Lechner Gedeon Magán-könyvtára bélyegzésekkel.
17295.

Tom Tit száz kísérlete és produkciója.I-II. köt. Bp., 1894, Athenaeum,4+223;4+2+240+IV p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítóval, a II. kötetben 2 kijáró lappal. "Lechner Gedeon Magán-könyvtára" bélyegzésekkel.

Rufpreis:
5 000 HUF
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1942, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borító kopottas állapotban.
17296.

Rufpreis:
2 000 HUF
Otto Croy: Das farbige Porträt. Harzburg, 1942., Heering-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben.
17297.

Rufpreis:
3 000 HUF
Makai István: Készítsünk Táskarádiót. Kis Technikus Könyvtár. Bp.,1958., Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17298.

Rufpreis:
2 000 HUF
17299.

Rufpreis:
1 600 HUF
L. P. Suvalov: A Zsiguli. Bp., 1974. Táncsics. Egy lap sérült. Kiadói kartonálás
17300.

Rufpreis:
1 000 HUF
Király Dezső: Közúti villamos és elővárosi vasúti felsővezeték szereléstana. Bp., 1977, k.n. Kiadói papírkötésben. Készült 250 példányszámban.
17301.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Szabó László-Zsákay János-Gebhardt János-Mizser János: Bányászatunk 30 éve. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó, 255 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar nyelven, de magyar, angol, német és orosz nyelvű képfeliratokkal. Kiadói egészvászon kötésben, kopott kiadói papír védőborítóval.Volt könyvtári példány. Megjelent 3650 példányban.
17302.

Rufpreis:
1 200 HUF
Török Zoltán: Bányamentés - Bányaveszélyek elhárítása. Bp., 1973, Műszaki kiadó. Ötödik, átdolgozott kiadás. Nylon kötésben, szakadt borítóval, megviselt állapotban. Volt intézményi példány.
17303.

Rufpreis:
1 000 HUF
Évfordulók a műszaki és természettudományokban. 1983. Bp., 1982., Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége. Kiadói papírkötésben, a gerincen apró szakadással.
17304.

Rufpreis:
1 000 HUF
17305.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF