15018.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
21
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (cÃmkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, apró kopásnyomokkal, jó állapotban.