15112.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13
Ripka Ferenc: Gödöllő a király család otthona. Jókai Mór előszavával. Bp., 1896., Szerzői kiadás, (Horányszky V.-ny.), 1 t. (I. Ferenc József fényképe)+241+2 p. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett kaucsuk-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, kijáró, sérült címképpel.