15027.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban, egyébként jó állapotban.