15012.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
[Etherton, Percy Thomas (1879-1963)] P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1935.],Franklin,1 t.(címkép)+262+2 p.+ 21 t. (fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval.