Éble Gábor) Eble, Gabriel: Palatin Erzherzog Joseph und Erzherzog Karl in Pest. 1803/1804. Bp. 1911. Franklin. 108 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Szép állapotban