15050.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.