17225.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Muzsnay Géza: Erdőrendezéstan. Bp. 1912. Pátria. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel. Gerincen, borítón kis sérülések, foltok.