Deutscher Soldatenhort - Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Heer und die Marine. IV. Band (kötet). Berlin, 1893, Karl Siegesmund. Kiadói illusztrált vászonkötés, sérült gerinccel. Néhány kevés lap szakadással.