Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Sebők I... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~500018/Mark-Twain-Koldus-es-kiralyfi-Elbeszeles-az-ifjusag-szamara-Sebok-Imre-rajzaival-Bp-e~II2187657
2187657
17475
377
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Sebők Imre rajzaival. Bp.,é.n.,Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: hsz