Dr. Simonyi Jenő: A zsidók és az antisémita áramlat. Bp., 1894, Frankl... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~500013/Dr-Simonyi-Jeno-A-zsidok-es-az-antisemita-aramlat-Bp-1894-Franklin-Felvaszon-kotes-~II2222211
2222211
17345
377
Books: Judaica
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Dr. Simonyi Jenő: A zsidók és az antisémita áramlat. Bp., 1894, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert