Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp.,(1948), Győző Andor. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.