Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.