17118.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.