16696.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. IV. kötet. A dunántúli magyar nép művészete (Veszprém, Zala, Somogy, Tolna). Budapest, 1912, Franklin-Társulat. Kiadói díszes vászonkötésben, borító kopottas állapotban, bélyegzésekkel, volt könyvtári kötet.