16637.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Loránth László: Paletta. Dr. Kopp JenÅ‘ bevezetÅ‘jével Bp.,[1944.], Jelen Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói sérült, javÃtott gerincű félvászon-kötésben. A szerzÅ‘, Lóránth László (1905-1966) aláÃrásával.