17524.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
Verne Gyula: Sándor Mátyás I-II. Fordította: Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, illusztrációkkal.