17499.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Lengyel Menyhért: Egyszerű gondolatok. Bp., 1918., Pallas-ny., 109+3 p. Balázsfy Rezső (1885-1973): Lantos Ernő könyve, papír, klisé, sérült, hiányos. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés. Első kiadás.