Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500019/Kiss-Jozsef-osszes-koltemenyei-Bp-1899-Singer-es-Wolfner-Kicsit-kopott-vaszonkotesben-~II1592254
1592254
17672
377
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor