18580.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Dr. Walter János: Gaudeamus. III. Történeti érdekességek, jelmondatok, feliratok, ügyességek. Bp.,1926,Szent István-Társulat, 208+2 p.+2 t. Harmadik kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.