Bazsov: A rézhegyek királynője. Rab Zsuzsa fordítása. Bp., 1955, Új Ma... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500019/Bazsov-A-rezhegyek-kiralynoje-Rab-Zsuzsa-forditasa-Bp-1955-Uj-Magyar-Konyvkiado-Felv~II2216104
2216104
17592
377
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Bazsov: A rézhegyek királynője. Rab Zsuzsa fordítása. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, kopottas állapotban, a borító levált.
: kozár_edit