Caii Plinii Secundi Historiae naturalis libri XXXVII. 5.köt.: libri XXXV-XXXVII et index. Lipcse, 1830, Karl Tauchnitz. Kopott későbbi félvászon kötésben, az első két lap kijár, egyébként szép állapotban.