1902 Mi köze hozzája. Népdal. Átírta Huber Sándor. Zenés levelezőlapok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Ansichtskarten/Musik-Musikanten~2000108/1902-Mi-koze-hozzaja-Nepdal-Atirta-Huber-Sandor-Zenes-levelezolapok-45-sz-Hungarian-f~II2214878
2214878
23618
377
Music, Musicians
Ansichtskarten
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1902 Mi köze hozzája. Népdal. Átírta Huber Sándor. Zenés levelezőlapok 45. sz. / Hungarian folk song, music sheet motive card (kopott sarok / worn corner)
Materialzeichen:
T3
: bk
Katalognummer: