1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Zsolnay retro porcelán bögrék, 4 db, fehér mázas, arany szegéllyel, jelzett, egészen apró lepattanásokkal, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cmx3