Össz. 5 db antik gyerek porcelán: 3 db mélytányér, d: 16,5 cm; 1 db tálka, d. 13,5 cm; 1 db szószos kiöntő, h: 13,5 cm. Részben kézzel festett, formaszámmal jelzett, kopásnyomokkal.