4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Herendi porelán tálka, 2 db: indiai kosár mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm + Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm