1919 Pro Integritate Hungariae, nagy méretű irredenta levélzáró (7x7 cm), Bíró Mihály (1886-1948) festő, plakáttervező, grafikus alkotása, sérült képeslapra ragasztva, levélzáró kopott/ irredenta label