Ausztria 1997. "Mentsük meg a Szent István Székesegyházat / 850 éve szentelték fel a Székesegyházat" jelzett Ag emlékérem, gyári lezárt karton díszlapon. Szign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) T:1 patina
Austria 1997. "Rettet den Stephansdom / 850 Jahre Domweihe" hallmarked Ag commemorative medallion in factory sealed cardboard display sheet. Sign.: H. Wähner (~30g/0.925/40,5mm) C:UNC patina