Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 223

Asszonyi Tamás (1942-) 1999. Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2
30666.

Asszonyi Tamás (1942-) 1999. "Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése" kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Bajnok Béla (1937- ) DN A közös munkával telt évek emlékére Br emlékplakett (96mm) T:2
30667.

Bajnok Béla (1937- ) DN "A közös munkával telt évek emlékére" Br emlékplakett (96mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - SZABOLCS VÁRMEGYÉNEK Br emlékérem (70mm) T:1-  HP.: 754
30668.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - SZABOLCS VÁRMEGYÉNEK" Br emlékérem (70mm) T:1- HP.: 754

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1908. Matlekovits Sándor  - Nagyérdemű elnökének 40 éves tagsága emlékére - Az Országos Iparegyesület fém plakett (48x80mm) T:2
30669.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1908. "Matlekovits Sándor - Nagyérdemű elnökének 40 éves tagsága emlékére - Az Országos Iparegyesület" fém plakett (48x80mm) T:2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1930. Ferenczy István 1792-1856 / Képfaragó és éremművészetünk úttörője Éremkedvelők Egyesülete tagilletményi Br érem, félkész, hibás darab (~75-78mm) T:3 lapkahiba, anyagfölösleg, oxidáció
30670.

Rufpreis:
8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1905. Czigler Győző 1850-1905 egyoldalas Br plakett (99,66g/68x50mm) T:1- kis ph. / Hungary 1905. Czigler Győző 1850-1905 one-sided Br plaque. Sign.: Lajos Berán (99,66g/68x50mm) C:AU small edge error HP 1082.
30671.

Berán Lajos (1882-1943) 1905. "Czigler Győző 1850-1905" egyoldalas Br plakett (99,66g/68x50mm) T:1- kis ph. / Hungary 1905. "Czigler Győző 1850-1905" one-sided Br plaque. Sign.: Lajos Berán (99,66g/68x50mm) C:AU small edge error HP 1082.

Rufpreis:
8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1914. ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE Br emlékérem (60mm) T:1- HP 1159
30672.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE" Br emlékérem (60mm) T:1- HP 1159

Rufpreis:
4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1925. Országos Testnevelési Tanács aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1,1-
30673.

Rufpreis:
1 600 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. BUDAPESTI EMLÉK Br emlékérem sérült ÁPV tokban (79mm) T:2
30674.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "BUDAPESTI EMLÉK" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (79mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (4x) (3,5g/0.835/15mm) T:1 Adamo HB4a
30675.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (4x) (3,5g/0.835/15mm) T:1 Adamo HB4a

Rufpreis:
5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1982. 650 éves Gyöngyös Ag emlékérem (31,51g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
30676.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó Al emlékérem (32mm) T:1 (PP)
30677.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:1 (PP)

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF