1914. "PRO PATRIA 1914" fémjelzett Ag, fekete zománcos patrióta medál... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Numismatik/Militaria~2000017/1914-PRO-PATRIA-1914-femjelzett-Ag-fekete-zomancos-patriota-medal-br-4-08g22mm-T2-hatl~II2211430
2211430
31957
376
Military
Numismatik
Beschreibung: 1914. "PRO PATRIA 1914" fémjelzett Ag, fekete zománcos patrióta medál (br. 4,08g/22mm) T:2 hátlapon karc.
: bk