11498.
376. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Balettáncos, fém szobor, fa keretben, kopásnyomokkal, folttal, szobor: 26,5 cm, keret: 33x17x3,5 cm