11482.
376. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 000 HUF
19
Gabay László (1897-1952): Art-deco ülő női akt, festett kerámia, sérült, jelzett (Gabay), m: 28 cm / Art-deco nude, ceramics figure