https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 67

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1400-1500 Adam von Aldersbach (?-1260 k.) Summula sacramentorum Raymundi de Pennaforte metrificata című művének egy lapja (Unum conditum stb.), papír, a kötési oldala sérült, több kéztől származó lapszéli jegyzetekkel, rajzokkal, 2 p.
12439.

cca 1400-1500 Adam von Aldersbach (?-1260 k.) "Summula sacramentorum Raymundi de Pennaforte metrificata" című művének egy lapja ("Unum conditum" stb.), papír, a kötési oldala sérült, több kéztől származó lapszéli jegyzetekkel, rajzokkal, 2 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1435 Adóslevél Franciaországi Jehan de Hamnie részéről, melyben kijelenti,hogy tartozása fejében birtokokat ad át Franciaországban az Angol-Francia háborúk idején. Pergamen. Üvegezett keretben / 1435 Debenture of a French nobleman. Pergamin. In glazed frame. 50x26 cm
12440.

1435 Adóslevél Franciaországi Jehan de Hamnie részéről, melyben kijelenti,hogy tartozása fejében birtokokat ad át Franciaországban az Angol-Francia háborúk idején. Pergamen. Üvegezett keretben / 1435 Debenture of a French nobleman. Pergamin. In glazed frame. 50x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1739 Esterházy Ferenc (1683-1754) helytartótanácsos, későbbi tárnokmester saját kezű aláírásával ellátott oklevele Ung megye részére melyben utasítja a vármegyét, hogy a kereskedők és szövetáruk révén terjesztett járvány miatt a fertőzött helyről származó áru vásárlása esetén kötelesek óvatosan eljárni. Brunszvik Antal titkár aláírásával is. Papírfelzetes viaszpecséttel
12441.

1739 Esterházy Ferenc (1683-1754) helytartótanácsos, későbbi tárnokmester saját kezű aláírásával ellátott oklevele Ung megye részére melyben utasítja a vármegyét, hogy a kereskedők és szövetáruk révén terjesztett járvány miatt a fertőzött helyről származó áru vásárlása esetén kötelesek óvatosan eljárni. Brunszvik Antal titkár aláírásával is. Papírfelzetes viaszpecséttel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
23
1833 I. Ferenc császár magyar királyi tanácsosi oklevele nemestacskándi Csergheő Ferencnek, a császár és gróf Reviczky Ádám (1786-1862) kancellár, Szőgyény-Marich László (1806-1893) későbbi kancellár saját kezű aláírásával. Foltos, kis szakadásokkal. 54x38 cm
12442.

1833 I. Ferenc császár magyar királyi tanácsosi oklevele nemestacskándi Csergheő Ferencnek, a császár és gróf Reviczky Ádám (1786-1862) kancellár, Szőgyény-Marich László (1806-1893) későbbi kancellár saját kezű aláírásával. Foltos, kis szakadásokkal. 54x38 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1840-1880 Klebovszky Lajos törvényszéki ülnöknek írt családi levelek, helyenként érdekes tartalommal 8 db + 1 boríték
12443.

cca 1840-1880 Klebovszky Lajos törvényszéki ülnöknek írt családi levelek, helyenként érdekes tartalommal 8 db + 1 boríték

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
8
1856 A Tótkomlósi esperes Horváth Sámuel két levele Klebovszky Lajos törvényszéki ülnöknek, melyben aktuális közéleti témákat is szóba ejt
12444.

1856 A Tótkomlósi esperes Horváth Sámuel két levele Klebovszky Lajos törvényszéki ülnöknek, melyben aktuális közéleti témákat is szóba ejt

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
3
1869 Tótkomlós választási ügyben írt levél Klebovszky Lajos gazdatisztnek
12445.

1869 Tótkomlós választási ügyben írt levél Klebovszky Lajos gazdatisztnek

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
2
1874 Deshayes Jenny Wenckheim Géza feleségének saját kézzel írt 2 db levele Klebovszky Gyulának, József főherceg gazdatisztjének különféle praktikus ügyekkel
12446.

1874 Deshayes Jenny Wenckheim Géza feleségének saját kézzel írt 2 db levele Klebovszky Gyulának, József főherceg gazdatisztjének különféle praktikus ügyekkel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
5
1885 országos kiállításon nyert díj Paál Gergely bútorgyára Bp. Vi. Szondy utca. Üveges tálka. Sérült d: 10 cm
12447.

1885 országos kiállításon nyert díj Paál Gergely bútorgyára Bp. Vi. Szondy utca. Üveges tálka. Sérült d: 10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
1891 A Szentföld képei és virágai fa-borítású füzet a 10 képpel és szárított virágokkal. / Flowers and views of the Holy Land. 10 pictures and dried flowers in wood covered booklet.
12448.

1891 A Szentföld képei és virágai fa-borítású füzet a 10 képpel és szárított virágokkal. / Flowers and views of the Holy Land. 10 pictures and dried flowers in wood covered booklet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
9
1891 Kőnig Gyula (1849-1913) matematikus, egyetemi tanár, saját kezű sorai Gerő Ödön (1863-1939) író, újságírónak, melyben betegsége miatt lemondja részvételét a Gerő által szervezett Henrik Ibsen látogatáson
12449.

1891 Kőnig Gyula (1849-1913) matematikus, egyetemi tanár, saját kezű sorai Gerő Ödön (1863-1939) író, újságírónak, melyben betegsége miatt lemondja részvételét a Gerő által szervezett Henrik Ibsen látogatáson

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1891 Az Élet c. irodalmi, művészeti, társadalmi és közgazdasági folyóirat, majd hetilap.kvázi alapítási engedélye. Budapesti főpolgármesteri hivatal levele a szükséges teendőkről. Első szerkesztői Katona Lajos és Vikár Béla voltak, Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus is a lap szerkesztői közé tartozott. A lap 1891-1896 között jelent meg és radikális modernséget hirdetett a művészetekben. Szakadt
12450.

1891 Az Élet c. irodalmi, művészeti, társadalmi és közgazdasági folyóirat, majd hetilap.kvázi alapítási engedélye. Budapesti főpolgármesteri hivatal levele a szükséges teendőkről. Első szerkesztői Katona Lajos és Vikár Béla voltak, Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus is a lap szerkesztői közé tartozott. A lap 1891-1896 között jelent meg és radikális modernséget hirdetett a művészetekben. Szakadt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse