11619. 376. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Iparművészeti Lignifer réz doboz, figurális díszítéssel, belül fával bélelt, alján hiányos címkével jelzett, kopásnyomokkal, 11×11x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit