Wagner Sándor (1838-1919) festette és köre rajzolta: Nőrablás. Nyom. Reiffenstein és Bosch. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat album lapja 1870 évre. Litográfia, papír, sérült. Jelzett nyomtatva a litográfia alatt. 35x51,5 cm