Weintrager Adolf (1927-1987): Tanya boglyákkal. Akvarell, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Weintrager-Adolf-1927-1987-Tanya-boglyakkal-Akvarell-papir-jelzett-Kisse-serult-uvegeze~II2207087
2207087
10619
376
Beschreibung: Weintrager Adolf (1927-1987): Tanya boglyákkal. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben, 27,5×39,5 cm
: scanner