Tull jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, üvegezett, sérült keretben. 29x2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tull-jelzessel-Taj-Akvarell-papir-uvegezett-serult-keretben-29x24-cm~II2184190
2184190
10585
376
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Tull jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, üvegezett, sérült keretben. 29x24 cm
: kozár_edit