10559. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Szilvásy Margit (1898 -1977): Balaton. Akvarell, papír, jelzett és datált (Szilvásy 955), üvegezett fa keretben, 28,5×37,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner