Szabó Vladimir (1905-1991): Viziváros. Rézkarc, papír. Jelzett. 30x40... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabo-Vladimir-1905-1991-Vizivaros-Rezkarc-papir-Jelzett-30x40-cm-Uvegezett-keretben~II2206818
2206818
10542
376
Beschreibung: Szabó Vladimir (1905-1991): Viziváros. Rézkarc, papír. Jelzett. 30x40 cm Üvegezett keretben
: scanner