Sárdi 1938 jelzéssel: Budapesti részlet. Akvarell, karton, sérült fa k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sardi-1938-jelzessel-Budapesti-reszlet-Akvarell-karton-serult-fa-keretben-44C39762-cm~II2184542
2184542
10524
376
11000
Beschreibung: Sárdi 1938 jelzéssel: Budapesti részlet. Akvarell, karton, sérült fa keretben, 44×62 cm
: kozár_edit