Pleidell jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, ceruza, papír, sérült. Sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pleidell-jelzessel-Vitorlasok-Akvarell-ceruza-papir-serult-Serult-paszpartura-ragasztva~II2191457
2191457
10496
376
Beschreibung: Pleidell jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, ceruza, papír, sérült. Sérült paszpartura ragasztva. 33×45 cm
: karap_norbert