Olvashatatlan jelzéssel: Vízpart ősszel. Olaj, vászon, jelzett. Díszes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Vizpart-osszel-Olaj-vaszon-jelzett-Diszes-fa-keretben-60x80-cm~II2212453
2212453
10461
376
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Vízpart ősszel. Olaj, vászon, jelzett. Díszes fa keretben. 60x80 cm
: kozár_edit