Olvashatatlan jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton. Fa keretben, ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Taj-alakokkal-Olaj-karton-Fa-keretben-keret-also-peremen-Onorato-C~II2206855
2206855
10455
376
11000
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton. Fa keretben, keret alsó peremén "Onorato Carlandi felirattal ellátott fém plakett, 32,5×49,5 cm
: scanner