Olvashatatlan jelzéssel: Kőszeg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Koszeg-Rezkarc-papir-Uvegezett-fa-keretben-25x25-cm~II2211724
2211724
10441
376
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Kőszeg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 25x25 cm
: kozár_edit