Olvashatatlan jelzéssel (... János 1941): Zöldellő táj. Akvarell, papí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Janos-1941-Zoldello-taj-Akvarell-papir-kartonra-kasirozva-~II2162511
2162511
10435
376
4200
Rufpreis:
4 200 HUF 11,35 EUR , 12,35 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel (... János 1941): Zöldellő táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben, 20,5x29 cm
: karap_norbert