Mille jelzéssel: Tyúkot etető kislány. Olaj, vászon, díszes fa keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mille-jelzessel-Tyukot-eteto-kislany-Olaj-vaszon-diszes-fa-keretben-50C39740-cm~II2184519
2184519
10395
376
Beschreibung: Mille jelzéssel: Tyúkot etető kislány. Olaj, vászon, díszes fa keretben, 50×40 cm
: kozár_edit