10371. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF
0 HUF
Maranova Jarmila (1927-2009): At the Doctor (Woyzeck sororzatból). Litográfia, papír, lap széle sérült, mű ép, hátoldalán feliratozott, 39,5x26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert